به گزارش روابط عمومي فرمانداري خوي، چند طرح عمراني با حضور دكتر محمدي معاون سياسي و اجتماعي فرماندارخوي و اعضاي شوراي اداري در بخش مركزي شهرستان خوي به بهره برداري رسيد.

افتتاح پروژه گازرساني به روستا هاي اگري بوجاق، ويشلق پايين و بالا، باغدرق، بيلوار و بيزنده با اعتباري بالغ بر 68000 ميليون ريال و كلنگ زني طرح تامين آب آشاميدني مجتمع روستاي احمد آباد، اكبر آباد و عزت آباد بخش مركزي و افتتاح همزمان در مجتمع آغبلاغ عليا و سفلا بخش صفائيه با اعتباري بالغ بر 10000 ميليون ريال از طرح هاي نهمين روز از دهه مباركه فجر مي باشد.

گفتني است با كلنگ زني طرح تامين آب آشاميدني مجتمع روستاي احمد آباد، اكبر آباد و عزت آباد بخش مركزي و افتتاح همزمان در مجتمع آغبلاغ عليا و سفلا بخش صفائيه 1406 خانوار از نعمت آب شرب بهره مند و با افتتاح پروژه گازرساني به روستا هاي اگري بوجاق، ويشلق پايين و بالا، باغدرق، بيلوار و بيزنده 1301 خانوار از نعمت گاز بهره مند خواهند شد.

برگزاري مراسم جشن انقلاب و  تجلیل از دانش آموزان برتر ورزشی، المپیادهای علمی، پژوهشی و نفرات برتر کنکور و دیدار با خانواده شهید منا میثم کاظمی با حضور معاون سیاسی فرماندار و مدیر کل حج و زیارت از ديگر برنامه هاي نهمين روز از دهه مباركه فجر بود.