به گزارش روابط عمومی فرمانداری خوی، به مناسبت دهه مبارکه فجر فرماندار و تعدادی از مدیران شهرستانی در بخش قطور حضور یافته و چند طرح عمرانی را در این بخش افتتاح و کلنگ زنی نمودند .
بهره برداري از طرح بهسازي و آسفالت محور روستاهاي مخین، میرعمر، ترس آباد، هسته جوک و کوتان آباد به طول 25 کیلومتر، افتتاح مدرسه 4كلاسه خیر ساز روستای کفچرین و كلنگ زني طرح احداث پل دو دهنه ورودی شهر قطور به طول 40 متر از جمله برنامه های این سفر بود.
دكتر سيواني فرماندارخوي سپس با حضور در مسجد روستاي کفچرین با مردم بخش قطور ديدار و گفتگو نمود.
در اين ديدار كه با حضور اقشار مختلف مردم در فضايي كاملا صميمي ترتيب يافته بود دكتر سيواني ضمن تبريك ايام دهه فجر و گراميداشت ياد امام و شهيدان اظهار داشت:بزرگترين سرمايه، ارزش و افتخار هر كشوري داشتن ارتباط با مردم  و نداشتن فاصله بين مردم و حكومت است و خوشبختانه به بركت استقرار نظام جمهوري اسلامي ايران به رهبري امام بزرگوار نظام و حكومتي در كشور مستقر شد كه پشتوانه آن اعتماد و تكيه به مردم مي باشد. وي افزود: خرسندم به خاطر حضور در اين مراسم و تشكر از بانيان اين جلسه كه توانستيم به صوت چهره به چهره با مردم بخش قطور ملاقات داشته باشيم و معتقدم چنين جلساتي در افزايش ميزان اعتماد به يكديگر، انسجام، همدلي و اتحاد موثر مي باشد.
وی با اشاره به افتتاح مدرسه در روستاي كفچرين  اظهار داشت:از آقاي دكتر منصوري خير محترم بخاطر تلاش هاي صورت گرفته براي احداث مدرسه در روستاي كفچرين نهايت تقدير و تشكر را مي نمايم. 
فرماندار خوی در ادامه  با اشاره به برنامه هاي در دست اقدام بخش قطور اظهار داشت: دولت تدبير و اميد ، استانداري آذربايجان غربي و فرمانداري شهرستان خوي  توجه ويژه اي به بخش قطور داشته و دارند. وي افزود: مصمم هستيم در منطقه قطور كارهاي  زيربنايي و اساسي انجام بگيرد  تا معيشت مردم تامين و با بهبود فضاي كسب و كار ، اشتغال پايدار در منطقه ايجاد شود.
وي درادامه تصريح كرد: بخش راه هاي مواصلاتي، آب شرب، ساخت پايانه رازي و گاز رساني به منطقه از ديگر برنامه در دست اقدام براي بخش قطور مي باشد و اميدوارم با اجراي اين  طرح ها شاهد رشد و شكوفايي اين منطقه باشيم.