به گزارش روابط عمومي فرمانداري خوي، كهوريان معاون هماهنگي امورعمراني استانداري آذربايجان غربي بهمراه قهرماني مدير كل دفتر امور روستايي و جعفري مدير كل ستاد بحران استانداري آذربايجان غربي همزمان با ايام دهه مبارکه فجر جهت افتتاح چند واحد توليدي و خدماتي به شهرستان خوي سفر نمود.
كهوريان معاون هماهنگي امورعمراني استانداري آذربايجان غربي در حاشیه این سفر و در مصاحبه با خبرگزاري صدا و سيما با اشاره به افتتاح پروژه هاي عمراني در استان آذربايجان غربي در ايام دهه مبارکه  فجر اظهار داشت: مجموع اعتبارات پروژه هایی که در ایام ا... دهه فجر در استان آذربایجان غربی به بهره برداري مي رسند بالغ بر 3200 ميليارد تومان می باشد .
وی با اشاره به افزایش چشمگیر طرح های عمرانی قابل افتتاح در دهه مبارکه فجر امسال تصریح کرد : مجموع اعتبارات طرح های عمرانی که در دهه مبارکه فجر امسال به بهره برداری می رسند معادل مجموع اعتبارات طرح های عمرانی به بهره برداری رسیده از هفته دولت سال 92 تا هفته دولت سال 95 می باشد .
وي با اشاره به افتتاح واحد هاي صنعتي مرتبط با بخش مبل در شهرستان خوي اظهار داشت: توسعه صنعت مبل در شهرستان خوي از رشد خوبي برخوردار بوده است  و اميدواريم با تكميل حلقه هاي زنجيره توليد در اين صنعت و تاسيس شهرك تخصصي مبل، شهرستان خوي به قطب توليد مبل در منطقه تبديل شود.