به گزارش روابط عمومی فرمانداری خوی، مراسم افتتاح کانال تلگرامی مرکز نیکوکاری خیرین خوی با نام (کانال نیکوکاران خوی) با حضور مسئولین شهرستانی ، آحاد مردم و خیرین خویی در مسجد ملااحمد برگزار شد.

حجت الاسلام شکوری امام جمعه خوی در این مراسم  اظهار داشت: با توجه به وجود مشکلات اقتصادی در جامعه و با در نظر داشتن اینکه تعداد زیادی از خانواده ها از نظر گذران زندگی و امرار معاش در مضیقه کامل قرار دارند لذا بر هر مسلمانی واجب است به ویژه در این فصل سرما به فکر مستمندان و نیازمندان جامعه باشد .

وی با اشاره به اهداف و انگیزه های راه اندازی مرکز خیرین خوی اظهار داشت: این مرکز با همکاری حدود ۲۱ نفر از مسئولان  شهرستانی و خیرین و همکاری تعدادی از موسسات خیریه راه اندازی شده است و تاکنون قدم های خوبی در رفع نیاز نیازمندان برداشته است و باید از خیرین سپاسگزاری کرد که در این زمینه یاری کرده اند و لازم به یادآوری است که علی رغم  اینکه مرکز خیرین غیر از صدقات و کمک خیران هیچ گونه امکانات مالی دیگر ندارد  ولی در دو سال گذشته از نظر شیوه مناسب رسیدگی به نیازمندان الگوی کشوری اعلام شد.

امید است با راه اندازی این کانال نیکوکاران ، خیرینی که در شهرهای دیگر و یا احیاناً در خارج از کشور زندگی می کنند از طریق پیوستن به این کانال مساعدت های خودشان را برای نیازمندان انجام بدهند. رسالت اصلی کانال حمایت از پنج مرکز نیکوکاری و موسسات خیریه مجوزدار فعال در شهر خوی هست.

آدرس کانال تلگرامی مرکز نیکوکاری خیرین خوی: khayyerinkhoy@