به گزارش روابط عمومی فرمانداری خوی، درادامه سلسله بازدید های فرماندار از بخش های شهرستان خوی، دکتر سیوانی فرماندارخوی  و مدیران دستگاه های اجرایی از بخش قطور بازدید نمودند.

در سفر به بخش قطور دکتر سیوانی فرماندارخوی در شهرداری شهر قطور مسائل و مشکلات و طرح هاي عمران شهري قطور و نيازمندي هاي اين شهرداري را با شهردار و اعضای شورای این شهر مورد بررسی قرار دادند.
 در این جلسه دکتر سیوانی دستور رفع مشکل ساخت مخزن 2000 متر مکعبی آب شرب شهر قطور را صادر نمود.
بررسي طرح هاي عمران شهري قطور و نيازمندي هاي اين شهرداري، دیدار با علما، روحانیون و معتمدین اهل بخش قطور در محل بخشداری از دیگر برنامه های دکتر سیوانی در سفر به بخش قطور شهرستان خوی بود.
نشست با دهیاران و روسای شورای اسلامی روستا و بخش قطور، دیدار چهره به چهره با مردم در مسجد رسول الله روستای مخین در فضای کاملا صمیمی و بازدید از پروژه های عمرانی بخش قطور از دیگر برنامه های این سفر یک روزه بود.
در حاشیه بازدید از پروژه های عمرانی بخش قطور دکتر سیوانی فرماندارخوی در مصاحبه با دفتر خبری صدا وسیما با اشاره به تکمیل زیرساخت ها و پروژه عمرانی بخش قطور اظهار داشت: در راستای سفر به بخش های شهرستان خوی و بررسی موانع و مشکلات این بخش ها، امروز در خدمت مردم بخش قطور بودیم و پروژه های عمرانی در حال اجرای بخش بهداشت و درمان، آب و فاضلاب شهري و روستايي، برق و مخابرات، پايانه ي مرزي، عمران شهري، آموزش و پرورش، سرمايه گذاری و تأمين سوخت و فراوردهاي نفتي مورد بررسي قرار گرفت و تصميمات لازم اتخاذ شد. وی افزود: در بخش راه خوشبختانه دو تقاطع غیر هم سطح در حال ساخت می باشد که امیدوارم یکی از این پروژه ها در دهه فجر امسال به بهره برداری برسد و تقاطع دوم نیز با پیشرفت فیزیکی تقریبا 30 درصد در آینده نزدیک به بهره برداری خواهد رسید که با بهره برداری از این تقاطع ها راه ارتباطی 12 روستا تسهیل می شود.
در پایان این سفر دکتر سیوانی دستور پیگیری مصوبات این سفر  و ارائه گزارش اقدامات انجام گرفته به فرمانداری را به مدیران دستگاه های مرتبط صادر نمود.