معاون استاندار و فرماندارویژه شهرستان خوی: الحاق خوی به منطقه آزاد فرصت مناسبی برای جذب سرمایه گذاری می باشد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری خوی، سید محمد عابدی در جمع تولیدکنندگان و فعالین اقتصادی در شهرک صنعتی ضمن تبریک الحاق خوی به منطقه آزاد تجاری و قدردانی از تلاش های دکتر کبیری نماینده مردم در مجلس اظهار داشت: الحاق بخش هایی از خوی به منطقه آزاد منجربه رشد اقتصادی، رونق کسب و کار و افزایش جذب سرمایه گذاری خواهد شد.

وی به سیاست دولت در مناطق آزاد اشاره کرد و افزود: سیاست دولت در این مناطق افزایش تولید و صادرات کالا و ارز آوری برای کشور می باشد و امیدواریم در منطقه آزاد خوی نیز به صادرات توجه ویژه شود.

معاون استاندار و فرماندارویژه شهرستان خوی با اشاره به نشست های دوجانبه با سفرای کشورهای خارجی در حاشیه همایش شمس و مولانا اظهار داشت: الحاق خوی به منطقه آزاد فرصت مناسبی برای جذب سرمایه گذار خارجی با توجه به علاقه مندی سفرای این کشورها جهت سرمایه گذاری در شهرستان خوی  می باشد.
دکتر کبیری نماینده مردم شهرستان های خوی و چایپاره در مجلس شورای اسلامی با اشاره به الحاق خوی به منطقه آزاد اظهار داشت:   8 هزار هکتار از اراضی شهرستان خوی به منطقه آزاد می پیوندد که از نظر کارشناسان نقشی مهم در توسعه این شهرستان خواهد داشت.
وی تصریح کرد:  مرز رازی ، جاده اتصال مرز به بخش های مهم مانند شهرک های صنعتی، نیروگاه سیکل ترکیبی، ریل راه آهن و فرودگاه خوی از مهمترین بخش های منطقه جدید و آزاد تجاری شهرستان خوی محسوب می شوند.