به گزارش روابط عمومی فرمانداری خوی، دکتر نمکی معاون علمی، فرهنگی و اجتماعی سازمان برنامه و بودجه کشور و استاندار آذربایجان غربی با سفر به شهرستان خوی از پروژه های عمرانی شهرستان بازدید نموده و از نزدیک در جریان روند پیشرفت فیزیکی و مشکلات آن قرار گرفتند .

دکتر نمکی معاون علمی، فرهنگی و اجتماعی سازمان برنامه و بودجه کشور و استاندار آذربایجان غربی در ابتدای سفر به شهرستان خوی در مزار شهداء حضور یافته و با نثار فاتحه و گل ، به مقام شامخ شهدای شهرستان خوی ادای احترام نمودند سپس با هدف تسریع در اجرای طرح های مهم استان از پروژه ساخت بیمارستان آیت الله خویی(ره) ، دانشکده فنی مهندسی ، استادیوم 5000 نفری ، بیمارستان 222 تختخوابی امام خمینی (ره) ، مقبره شمس تبریزی و مجتمع آموزشی مرحومه سکینه نمکی بازدید نمودند .

سعید نمکی معاون علمی، فرهنگی و اجتماعی سازمان برنامه و بودجه کشور در حاشیه بازدید از طرح های عمرانی شهرستان خوی اظهار داشت : اعتبارات لازم با هدف تسریع در اجرای طرح های عمرانی این منطقه به موقع در اختیار پیمانکاران قرار می گیرد.
وی اضافه کرد: طرح‌های با پیشرفت فیزیکی بیش از 90 درصد تا پایان امسال و طرح های با پیشرفت فیزیکی 75 درصد و بیشتر تا پایان سال آینده در این استان به بهره برداری می رسد و نیمه نخست سال جاری 100 درصد اعتبارات عمرانی آذربایجان غربی با توجه به سردسیر بودن این منطقه تخصیص می یابد.
وی همچنین با اشاره به اهمیت و جایگاه مقبره شمس تبریزی اظهار داشت : مقبره شمس تبریزی باید در سطح و تراز مقبره مولانا در قونیه ساخته شود تا بتوان بستر را برای جذب گردشگر در این منطقه فراهم نمود لذا تکمیل طرح توسعه مقبره شمس تبریزی از اولویت های سازمان برنامه و بودجه کشور است .

گفتنی است در این بازدید ها ، معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان خوی، نماینده مردم در مجلس ، مدیر کل ورزش و جوانان استان و رئیس دانشکده پزشکی ارومیه نیز حضور داشته و معاون سازمان برنامه و بودجه کشور و استاندار آذربایجان غربی را همراهی می کردند .