️به گزارش روابط عمومی فرمانداری خوی، مراسم گراميداشت شهدای هفتم تير و هفته قوه قضائيه با حضور معاون استاندار و فرماندارویژه شهرستان خوی، اعضای شورای اداری و قشرهای مختلف مردم در حسینیه شیخ نوائی برگزار شد.
معاون استاندار و فرماندارویژه شهرستان خوی در این مراسم ضمن گرامیداشت یاد و خاطره دکتر بهشتی با اشاره به خدمات ارزنده ایشان اظهار داشت: دکتر بهشتی نقش ممتازی در همراهی با امام راحل داشت و خدمات ارزنده ای برای تحکیم مبانی اسلام و هدایت انسان ها داشته است.
وی با اشاره به تهمت هایی که به دکتر بهشتی توسط استکبار جهانی وارد می شد اظهار داشت: از اوایل پیروزی انقلاب اسلامی تا لحظه شهادت، آن بزرگوار مورد آماج تهمت ها و افتراهای استکبار جهانی قرارگرفت ولی چون نتوانستند با ترور شخصیت به اهداف خود برسند با ترور وی و 72 تن از یارانش در حزب جمهوری اسلامی آن بزرگوار را به شهادت رساندند.
معاون استاندار و فرماندارویژه شهرستان خوی با اشاره به ویژگی های دکتر بهشتی اظهار داشت: یکی از ویژگی های بارز دکتر بهشتی استقامت و پایداری بود.

وی تصریح کرد: مردم نیز باید در این مقطع حساس که دشمن جنگ اقتصادی گسترده ای را آغاز کرده است با استقامت و پایداری خود توطئه های استکبار جهانی را خنثی نمایند.